e-randkomat

edarling

edarling

Edarling – Ocena portalu randkowego

Edarling to jeden z najbardziej popularnych portali randkowych na jaki możemy natknąć się przeglądając internet. Strona swoje istnienie rozpoczęła w 2009 roku, więc nie jest to nowo powstały twór, który lada moment zniknie ze sceny zostawiając użytkowników na pastwę losu. Jeżeli szukasz portalu randkowego, który codziennie odwiedza duża ilość osób, to rejestracja na edarling.pl jest zdecydowanie dobrym pomysłem, gdyż strona notuje bardzo przyzwoite liczby odwiedzin strony, w porównaniu do konkurencji.

Ocena:

4.5/5

Liczba opini: 4

Zalety:

 • Duża ilość użytkowników
 • Testy osobowości
 • Czytelny interfejs
 • Aplikacja mobilna
 • Ręcznie weryfikowane profile
 • Platforma randkowa jest bezpieczna

Wady:

 • Dosyć wysoka cena abonamentu

I Ostatnie recenzje

edarling (4.5)

Be2 (4.0)

Spis treści:

E-darling to portal randkowy, który jest odwiedzany miesiąc w miesiąc przez kilkadziesiąt tysięcy użytkowników z samej Polski. Jest to tak naprawde najbardziej istotny parametr, którym należy kierować się wybierając platformę do randkowania online. Badając wejścia na stronę użyliśmy narzędzia seranking, dzięki któremu byliśmy w stanie zbadać ilość wejść na stronę e-darling od stycznia 2019 roku aż do obecnego miesiąca.

Edarling aktywność użytkowników

Na wykresie po lewej stronie możemy zaobserwować, że strona edarling.pl generuje od początku 2019 roku ponad 50000 odwiedzin. Zdarzają się oczywiście miesiące bardziej aktywne i liczba randkowiczów potrafi przekroczyć nawet barierę 100000. Nieco bardziej dociekliwe oko z pewnością zwróci uwagę, że poprzednie lata dla firmy e darling były nieco lepsze pod kątem oczywiście aktywności użytkowników. W naszej opinii taki stan rzeczy wynika ze zmniejszenia natężenia działań promocyjnych, co ukazuje przebieg wykresu o kolorze niebieskim. Uspokaja natomiast fakt, że wykres notuje tendencję wzrostową, tak samo zresztą jak wykres ilości odwiedzin strony e-darlling, co może zwiastować jeszcze większy rozwój platformy randkowej. Jakie ma to znaczenie dla zwykłego użytkownika? Zależność jest bardzo prosta, im więcej aktywnych użytkowników tym więcej możliwości poznania drugiej połówki.

Jeżeli na portalu nie będzie pojawiać się nowa rzesza ludzi, wtedy możemy dojść do etapu, w którym wyświetlać będzie się nam ciągle ta sama grupa osób. Dlatego rozwój platformy jest tak bardzo ważny.

Edarling jest płatnym portalem randkowym. Tak samo zresztą jak zdecydowana większość topowych serwisów randkowych. Nie spotkaliśmy obecnie witryny, która gwarantowałaby bezpłatne funkcje pozwalające na randkowanie online przy zachowaniu odpowiedniej jakości. Tak więc e-darling logowanie i rejestrację ma całkowicie bezpłatną, lecz dalsze korzystanie z reszty funkcji jest już niedostępne dla osób bez wykupionego abonamentu. Aby wykazać, że funkcje darmowego konta są bardzo ograniczone i nie pozwalają w gruncie rzeczy na stworzenie relacji z druga osobą, posłużymy się grafiką udostępnioną na stronie edarling-pl

Edarling funkcje premium

Według powyższej grafiki możemy zaobserwować, że tak naprawdę na e darling logowanie, stworzenie profilu oraz przeglądanie propozycji partnerów jest darmowe, a cała reszta interakcji jest już dostępna po opłaceniu abonamentu. Oznacza to, że dopóki nie zdecydujemy się, na któryś z pakietów nie będziemy mogli pisać wiadomości do dopasowanej nam osoby. Jednakże opcja “wysyłanie i odbieranie uśmiechów” może nam pomóc w decyzji, czy warto w ogóle inwestować pieniądze w ten serwis. Pozwoli nam to rozeznać się, czy znajdziemy tutaj aktywnych użytkowników, którzy są zainteresowani twoim profilem. Jest to dosyć ciekawa opcja, gdyż edarling cennik ma dość wyśrubowany i warto na samym początku przetestować skuteczność aplikacji w twojej okolicy.

Warto również zaznaczyć, że oprócz standardowej responsywnej witryny internetowej jest na edarling aplikacja mobilna. Jest to bardzo duże ułatwienie dla użytkowników, którzy większość czasu w sieci spędzają na smartfonach. Obecnie zdecydowana większość osób w ten sposób korzysta z internetu, więc tego typu praktyka powinna być standardem. Nie jest to jednak rzeczywistość, gdyż wiele serwisów randkowych nie korzysta jeszcze z tego rozwiązania. Dzięki temu e darling opinie w tym zakresie zbiera zaskakująco dobre, gdyż korzystanie z funkcji serwisu jest zdecydowanie bardziej komfortowe niż w przypadku standardowej przeglądarki.

Czegokolwiek nie usłyszysz w różnych reklamach lub postach, nie istnieją darmowe portale randkowe. Każda działalność jest nastawiona na zysk i nie inaczej sprawa wygląda w przypadku portali randkowych. Na edarling logowanie jest oczywiście darmowe, lecz aby dokonać interakcji z resztą użytkowników musimy opłacić abonament. Każdy serwis ma swoje indywidualne stawki. A na edarling prezentują się w taki sposób:

Edarling aktywność użytkowników

Portal randkowy edarling opinie zbiera bardzo dobre, lecz użytkownicy wyróżniają, że cena abonamentu wydaje się być stosunkowo wysoka w porównaniu do konkurencji. My również jesteśmy bliscy takiemu stwierdzeniu, gdyż konkurencyjne portale potrafią mieć ceny zaczynające się od 20 złotych miesięcznie. Czy należy zatem na samym starcie odrzucić edarling? Według nas nie. Liczba pozytywnych aspektów oraz zalet witryny powinna zrekompensować nam wyższą cenę. Powinniśmy potraktować wydane przez nas kilkadziesiąt złotych jako inwestycja w przyszłą relację. Poza tym tańsze portale mogą nie prezentować podobnej jakości i możemy wtedy raz na zawsze zrazić się do randek online.

Portale randkowe edarling posiadają w swoim asortymencie coś takiego jak test osobowości. Jest to nie obligatoryjny kwestionariusz składający się z 280 pytań, które mają za zadanie stworzyć twój wirtualny profil i w założeniu zwiększyć skuteczność randkowania online. Czy to działa? Opinie użytkowników są bardzo skrajne. Niektórzy uważają to za stratę czasu. Inni natomiast uważają, że faktycznie zwiększyło to ich szansę na znalezienie idealnego partnera w sieci. Żeby się przekonać musisz sam z tego skorzystać. Na pewno nie zaszkodzi to w żaden sposób, a jest to w pełni darmowe i może pomóc. Musisz jednak uzbroić się w cierpliwość i odrobinę wolnego czasu, gdyż odpowiedź na wszystkie 280 pytań może zająć około 30 minut.

Edarling funkcje premium

Powyżej prezentujemy kilka przykładowych pytań na jakie możemy trafić rozwiązując test. W skali od 1 do 7 musimy ocenić na ile dana rzeczy lub sytuacja pasuje do naszej osoby. Później różne algorytmy za pomocą zebranych danych dopasowują do nas osoby jak najbardziej do nas pasujące. Patrzac na to jakie pytania widnieją na screenie powyżej musimy spodziewać się wszystkiego, zagadnień o najróżniejszej treści.

Jaki jest średni wiek użytkowników znajdujących się na tym portalu randkowym? Jest to dosyć ciężkie do oszacowania nie posiadając odpowiednich danych od samego serwisu. Natomiast korzystając z informacji, które posiadamy możemy stwierdzić, że na edarling-pl logowania dokonują osoby głównie powyżej 28 roku życia. Średnia zatem oscyluje bliżej 35 lat. Nie oznacza to jednak, że nie spotkamy tam osób zarówno młodszych jak i starszych, więc w naszej ocenie tego typu parametr nie ma aż tak wielkiego znaczenia. Na pewno najłatwiej parę będzie znaleźć na edarling osobie w okolicach 30 lat. Powyższy screen pochodzi z oficjalnej strony, więc jest to najbardziej rzetelne źródło informacji na temat tego jak wygląda na edarling-pl logowanie osób o określonym wieku.

Bardzo ważne, oprócz tego żeby sprawdzić na edarling ceny, jest zadbanie o to żeby istniała prosta możliwość zrezygnowania z obecnego abonamentu.Wiele osób myśli, że wystarczy konto na paypalu i brak środków na opłacenie abonamentu na następny okres czasu, lecz jest to duży błąd. Firma może narobić nam bardzo dużo nieprzyjemności z tego powodu, począwszy od zaangażowania w sprawę firm windykacyjnych lub ubieganie się o należność w sądzie. Sprawdzając rynek zaobserwowaliśmy, że sporo serwisów randkowych bardzo utrudnia tego typu formalności, które muszą być realizowane pisemnie. Na szczęście na edarling rezygnacja jest bardzo prosta i wymaga od nas poświęcenia zaledwie chwili czasu. 

W tym celu wybierz stronę edarling zaloguj się i przejdź do zakładki moje konto. Przejdź do pola przedłużenie, gdzie będziesz miał informacje na temat obowiązującego abonamentu i w tym miejscu należy kliknąć anuluj. Następnie możesz podać powód rezygnacji. W celu zaakceptowania decyzji nastąpi na www darling pl logowanie za pomocą hasła przypisanego do konta. Potwierdzenie rezygnacji powinno przyjść na maila. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości możesz spróbować wykonać wszystkie kroki raz jeszcze lub skontaktować się z supportem strony

O edarling opinie forum są z reguły pozytywne. Znajdziemy oczywiście wiele negatywnych opinii ludzi, którzy zawiedli się portalem randkowym, lecz z naszych obserwacji wynika, że ilość pozytywnych recenzji przewyższa te negatywne zdecydowanie. Jednakże negatywne opinie są bardzo istotne i warto je dokładnie przejrzeć, gdyż z reguły one najwięcej mówią nam o funkcjonowaniu portalu. Jakie zatem zarzuty padają pod kątem witryny?

Edarling aktywność użytkowników

Pierwsza dwa wyrażenia jakie stoją obok siebie gdy będziemy szukać recenzji to e darling cena. Ludzie zarzucają, że serwis utrzymuje wysokie ceny za swoje usługi. Tutaj w pełni się zgadzamy. Konkurencja ma je na nieco niższym poziomie i to sprawia, że wielu ludzi nawet nie chce zacząć przygody w serwisie.
 
Największym zarzutem jest to, że portal reklamuje się jako darmowe miejsce do randkowania online. Jest to duże nadużycie, gdyż ilość funkcji darmowego konta jest znikoma i w zasadzie na edarling rejestracja jest tylko darmowa. Niestety podobne praktyki czyni większość serwisów na naszym rynku, więc w kontekście wyboru platformy do randkowania nie powinno mieć to większego znaczenia.
 
O edarling forum mówi również, że utrzymywane są tam sztuczne profile, które mają za zadanie zachęcić nas do wykupienia premium. E darling portal randkowy dementuje na swojej oficjalnej stronie tego typu zarzuty. Co my sądzimy na ten temat? Według nas edarling jest zbyt popularnym portalem randkowym żeby praktykować tego typu oszustwa. W negatywne opinie również nie ma co bezkrytycznie wierzyć, gdyż mogą być to z kolei nieuczciwe praktyki konkurencji, która chce podkopać wiarygodność serwisu. Na obronę e-darling możemy przytoczyć statystyki z początku wpisu, które mówią, że w Polsce co miesiąc z portalu korzysta ponad 60 tysięcy ludzi. Są to jedne z najwyższych statystyk wśród tego typu witryn, co sprawia, że fake konta nie są tej firmie w zasadzie potrzebne.

Wszystkie opinie o edarling (4):

Ba_1

1 miesiąc temu

Ogólnie z portalu edarling jestem zadowolona. Na plus zdecydowanie to, że jest serio dużo użytkowników i łatwo jest kogoś poznać. Raczej strona nie trudni się korzystaniem z jakiś putych profili czy botów, bo po prostu przemiał osób jest wystarczająco duży. Czy te testy osobowości to jakaś super sprawa, to każdy musi sobie sprawdzić na własnej skórze. U mnie nie wiem czy to jakoś wpłynęło na dopasowanie, bo nie korzystałam z wielu portali randkowych. Portal spełnił swoje zadanie, bo na kilku randkach już byłam.

3
Juliu12

3 miesięce temu

Słabo, że to jest płatne, ale mało jest dobrych portali randkowych, które są całkowicie darmowe. Najbardziej wkurza, że reklamują się ona jako “darmowe”, a darmowa jest jedynie rejestracja, która nie pozwala tak w zasadzie na nic. Można przetestować tylko podstawowe funkcje, ale żeby już kogoś poznać to trzeba zapłacić. Za to ocena w dół, ale ogólnie nie mam co narzekać na ten portal oprócz tego, bo jestem zadowolony z użytkowania.

0
Agata

3 miesięce temu

Mi się nie udało umówić z nikim na razie, ale faktycznie wiadomości, które do mnie przychodziły były od realnych ludzi. Mam nadzieję, że jeszcze uda się kogoś poznać ciekawego na tym portalu. Na razie mogę dać taką bezpieczną “4”, bo wszystko działa jak należy, ale jeszcze nie na moją korzyść 😀

0
Julia

5 miesięcy temu

Mi się funkcje bardzo podobają. Uważam, że te testy osobowości dosyć się sprawdzają, ale to już kto w co wierzy. Mi się na kilka randek umówić udało, więc jestem zadowolona dosyć. Minus to zdecydowanie ceny, chyba najdroższy portal jaki tylko znam, ale też byłam wstanie sobie na to pozwolić, więc nie grało dla mnie to aż takiej roli. Czytałam opinie, że kiedyś na edarling było lepiej, ale dla mnie obecnie to co zastałam było zdecydowanie zadowalające.

1
 • Wprowadź swoją nazwę użytkownika
 • Wprowadź poprawny adres email
 • Proponowana przez Ciebie ocena w zakresie 1-5
 • Podaj treść swojej recenzji
heart

e-randkomat

Copyright 2022 e-randkomat.pl