e-randkomat

Be2

Be2 - formularz rejestracyjny

Be2 – Ocena portalu randkowego

Be 2 to stosunkowo duży serwis randkowy działający od 2004 roku. Każdy kraj posiada indywidualną witrynę, więc ocenę serwisu będziemy opierać na podstawie strony be2.pl. Dzięki temu jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie oraz realnie określić statystyki strony za pomocą specjalistycznych narzędzi. Jeśli szukasz portalu randkowego, który ma stosunkowo stałą liczbę odwiedzin strony internetowej oraz długą historię działalności na rynku, wtedy serwis Be2 jest zdecydowanie dla Ciebie. Zanim się zarejestrujesz sprawdź szczegóły naszej oceny poniżej.

 

Ocena:

4/5

Liczba opini: 3

Zalety:

  • 41% randkowiczów znajduje parę
  • Dobra równowaga między płciami
  • Stała liczba odwiedzin strony
  • Aplikacja mobilna
  • Platforma randkowa jest bezpieczna
  • Testy osobowości

Wady:

  • Dosyć drogie ceny pakietów premium
  • Brak wiekszych działań promocyjnych ze strony Be2

I Ostatnie recenzje

edarling (4.5)

Be2 (4.0)

Spis treści:

Edarling aktywność użytkownikówPortal randkowy Be2 to dosyć istotna witryna jeśli chodzi o rynek matrymonialny w Polsce. Mimo że strona powstała w Niemczech to obecnie Polska jest głównym targetem, na którym skupiają się właściciele witryny. Podpowiadają nam to statystyki, z których możemy wywnioskować, że największy ruch generują odwiedziny właśnie z naszego kraju. Natomiast w Niemczech serwis nie cieszy się większą popularnością. Ilu ludzi miesiąc w miesiąc odwiedza zatem portal?

Korzystając z odpowiednich narzędzi jestesmy wstanie wywnioskować, że ruch z samej przeglądarki, praktycznie każdego miesiąca, przekracza 4-5 tysięcy odwiedzin. O dosyć silnej pozycji serwisu świadczy również przebieg wykresu, który na grafice oznaczony jest kolorem niebieskim. Wynika z niego, że Be2 portal randkowy tak naprawdę nie korzysta z szerzej zakrojonych działań promocyjnych. Oznacza to nic innego jak to, że osoby odwiedzające witrynę, trafiły na nią samodzielnie wyszukując ją w google. Bez ingerencji w decyzyjność przez reklamy lub inne narzędzia promocyjne. Wszystko przez to, że Be2 opinie na rynku matrymonialnym ma względnie dobre i promocja odbywa się głównie dzięki marketingowi szeptanemu, czyli zadowolony użytkownik opisuje swoje wrażenia zachęcając kolejną osobę do rejestracji.

Warto wspomnieć, że również wchodzi w skład Be2 aplikacja mobilna. Znaczy to nie mniej tyle, że nie mamy pełnych danych odnośnie miesięcznych wyników serwisu. Z naszego punktu widzenia, użytkownik po rejestracji rezygnuje z korzystania z przeglądarkowej wersji strony i decyduje się na korzystanie z aplikacji. Wtedy jego aktywność nie jest już mierzona przez google, a przez sklep play lub apple store. Wnioskiem dla nas jest to, że realne liczby witryny mogą być znacznie większe, a w skład co miesięcznej liczby 4-5 tysięcy odwiedzin, wchodzą głównie kliknięcia nowych, niezarejestrowanych jeszcze userów.

Wszystkie opinie o edarling (3):

Misw

1 miesiąc temu

Portal randkowy Be2 raczej na plus. Mi udało się znaleźć partnera, z którym jestem do dzisiaj. Dużo moich watpliwości wzbudzają testy osobowości, które w moim mniemaniu są totalnie nie trafione, ale słyszałam, że każdy ma inne doświadczenia z tym związane. Mi znalezienie partnera zajęło dobry miesiąc, między innymi przez te nietrafione propozycje. Może gdyby nie to, nie musiałabym wymienić aż tak wielu bez owocnych wiadomości. tak czy siak, dla mnie 5, bo portal spełnił moje oczekiwania.

1
JAga

3 miesięce temu

Ja się ogólnie z @Misw zgadzam. Testy osobowości do bani, więc ja ta jedną gwiazdkę już muszę odjąć. Tak jak na edarling wydaje mi się, że to ma więcej sensu, bo wiele propozycji jest trafionych, tak tutaj totalny bez sens. Ale już plusem jest to, że trochę osób przez portal się przewija i to tu udało mi się na nie jedną randkę umówić.

0
Modra

3 miesięce temu

Mi się znaleźć nikogo nie udało, więc tutaj minus. Ogólnie portal mi przypadł do gustu, bo kilka osób do mnie napisało, ja trochę czasu też tu spędziłam, ale nic z tego nie wyniknęło. Może to właśnie przez to niezbyt dobre dopasowywanie. Z plusów, fajna apka mobilna. To raczej rzadkość niż norma, jeśli chodzi o portale randkowe.

0
heart

e-randkomat

Copyright 2022 e-randkomat.pl